درباره مکس وب

گروه مکس وب مجموعه ای از دانشجویان و علاقه مندان این صنعت را گرد هم آورده است تا علاوه بر کسب و تبادل دانش و تجربه ، بتوانند در راه اندازی کسب و کار های نوپا ، استارت آپ ها و مشاغل دیگر سهیم باشند و در راه سازندگی کشور نقشی ایفا کنند.

مکس وب به شما کمک خواهد کرد که با کمترین هزینه ممکن ، بهترین خدمات را دریافت کنید و در رده کسب و کار های حرفه ای قرار بگیرید.

قوانین و مقررات و شرایط استفاده از خدمات ما

در مواردی که مکس وب ارائه دهنده مستقیم خدمات نمی باشد (مانند : هاست ، سرور ، دامنه ، تجهیزات شبکه و نرم افزار ) به نمایندگی از شما و بر حسب نیازتان مناسب ترین و بهترین ها را برای شما در نظر گرفته و از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مذکور نیاز های شما را پیگیری و رفع می نماید و قیمت نهایی شامل قیمت شرکت ثالث به علاوه ی هزینه ی خدمات مکس وب خواهد بود.

در موارد خدمات حضوری مانند شبکه و کامپیوتر قرارداد بصورت حضوری در محل متقاضی منعقد و قیمت های روز لحاظ خواهند شد . موارد مربوط به وب بصورت غیر حضوری انجام شده و پرداخت نهایی متقاضی به منزله تایید نهایی پروژه خواهد بود. مقررات برگشت وجه در مواردی که مکس وب ارائه دهنده مستقیم خدمات نمی باشد تابع مقررات شرکت ثالث خواهد بود. در سایر موارد در صورت عدم جلب رضایت مشتری مبلغ دریافتی طی شش روز کاری برگشت داده خواهد شد. تمامی پرداخت ها از طریق درگاه پرداخت اینترنتی مکس وب در به پرداخت بانک ملت انجام خواهد شد.

استفاده از اطلاعات کاربر

تمامی اطلاعات کارفرمایان اعم از اطلاعات مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی و هم چنین اطلاعات مربوط به کسب و کار نزد مکس وب محفوظ بوده و هیچگونه بهره برداری تجاری از آن نشده و در اختیار شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

رفع مسئولیت

پس از تحویل وب سایت به کارفرما و از زمان تسویه حساب مکس وب هیچگونه مسئولیتی بابت محتوای منتشر شده نخواهد داشت و کلیه عواقب کیفری و حقوقی ناشی از عدم رعایت قوانین جاری کشور بر عهده کارفرما خواهد بود.

هم چنین کارفرما موظف است در راستای انتقال امتیازات و مالکیت دامنه و سرور وب سایت همکاری های لازم را انجام دهد.

نیاز به مشاوره دارید؟

همین حالا تماس بگیرید !