teamwork

درباره مکس وب

گروه مکس وب مجموعه ای از دانشجویان و علاقه مندان این صنعت را گرد هم آورده است تا علاوه بر کسب و تبادل دانش و تجربه ، بتوانند در راه اندازی کسب و کار های نوپا ، استارت آپ ها و مشاغل دیگر سهیم باشند و در راه سازندگی کشور نقشی ایفا کنند.

مکس وب به شما کمک خواهد کرد که با کمترین هزینه ممکن ، بهترین خدمات را دریافت کنید و در رده کسب و کار های حرفه ای قرار بگیرید.

database

قوانین و مقررات

در مواردی که مکس وب ارائه دهنده مستقیم خدمات نمی باشد (مانند : هاست ، سرور ، دامنه ، تجهیزات شبکه و نرم افزار ) به نمایندگی از شما و بر حسب نیازتان مناسب ترین و بهترین ها را برای شما در نظر گرفته و از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مذکور نیاز های شما را پیگیری و رفع می نماید و قیمت نهایی شامل قیمت شرکت ثالث به علاوه ی هزینه ی خدمات مکس وب خواهد بود.
در موارد خدمات حضوری مانند شبکه و کامپیوتر قرارداد بصورت حضوری در محل متقاضی منعقد و قیمت های روز لحاظ خواهند شد . موارد مربوط به وب بصورت غیر حضوری انجام شده و پرداخت نهایی متقاضی به منزله تایید نهایی پروژه خواهد بود. مقررات برگشت وجه در مواردی که مکس وب ارائه دهنده مستقیم خدمات نمی باشد تابع مقررات شرکت ثالث خواهد بود. در سایر موارد در صورت عدم جلب رضایت مشتری مبلغ دریافتی طی شش روز کاری برگشت داده خواهد شد.
تمامی پرداخت ها از طریق درگاه پرداخت اینترنتی مکس وب در به پرداخت بانک ملت انجام خواهد شد.

rocket

تماس با ما

آدرس : کیش ، برج خورشید ، طبقه 11 واحد 7
ایمیل : info@maxweb24.ir
تلفن : 09128239964